Graag stellen wij Kandidaat 51651 aan u voor!Inschrijfnummer kandidaat : 51651Laatste datum profiel update: : 16-04-2011Screening kandidaat: : CV met intakeStatus beschikbaarheid: : Sterk verouderd









Kandidaat 51651 is een vrouw van 26 jaar. Zij is samenwonend.
Deze kandidaat staat ingeschreven met de functie(s): - Glazenwasser
- Flexibele oppas
- 24 uurs oppas
- Noodoppas
- Vakantie of weekendoppas
- Huishoudelijke hulp
Opgegeven uurtarief van deze kandidaat: geen antwoord
Toelichting: in overleg met het desbetreffende gezin.
Zij zegt over zichzelf:Over de gezinssituatie: Ik heb geen kinderen. Wel draag ik gedeeltelijk de zorg voor mijn meervoudig gehandicapte zusje van 20 jaar oud. Dit doe ik samen met mijn moeder. Mijn ouders zijn al meer dan 10 jaar gescheiden. Daarnaast werk ik al 6 jaar bij een meervoudig gehandicapte jongen van inmiddels 16. Hij komt ook elke maand een weekend logeren en in de vakanties gaan we meestal een weekje weg.
Mijn taalvaardigheid: Mijn Nederlands is uitstekend! Andere talen die ik spreek, zijn: Engels
En zegt over haar opleiding en werkervaring:Behaalde diploma s: De HAVO heb ik met diploma afgerond. Ik volg op dit moment de opleiding Toeristisch Manegement op de TIO.
Verder beschik ik over de volgende ceritifcaten:
21 – 28 Juni 2002 PADI Open Water op de Red Sea Scuba School te Hurghada, Egypte
18 November 2002 Basic Fares and Ticketing op de World Travel School te Amsterdam
10 December 2002 Fares and Ticketing 1 op de World Travel School te Rotterdam
23 Januari 2003 Medicatiecursus Reinaerde te Woudenberg
5 Juni 2003 Epilepsiecursus Reinaerde te Woudenberg
24 Juni 2003 Reanimatiecursus Reinaerde te Woudenberg
16 September 2003 EHBO te Woudenberg
8 Oktober 2003 Cursus Autisme bij Kinderen te Woudenberg
3 Juni 2004 CPR/First Aid in Manatee Hospital te Bradenton, FL USA
17 Februari 2006 PADI Adventure Diver Dive Center Scuba Do te Curacao
2010 Medicatie en sondevoeding geven bekwaamheidsverklaring Omega
Werkervaring: Mijn opleiding na de HAVO is Toeristisch Management. Momenteel ben ik aan het afstuderen.
Ervaring
Mei 2010 - heden Oproepkracht groepsleidster meervoudig gehandicapte kinderen bij Stichting Omega, Amsterdam
Juni 2006 – heden Persoonlijke thuisbegeleider van een (nu) 14 jarige MCG (Angelmann Syndroom) jongen in Weesp en een 6 jarig MCG meisje in Doorn (helaas 25-01-2009 overleden) + vakantie- en logeeropvang. Korte tijd ook 24-uurszorg 3 jarig meisje met stofwisselingsziekte.
Mei 2007+2008 Begeleider kamp van KinderdagCentrum Omega
Maart 2005 t/m General Manager Student Company Cheerio, 1 van de 5 meest
Januari 2006 succesvolle van TIO.
28 Mei – Campcounselor Summercamp gehandicapte kinderen in Florida
20 Augustus 2004 (boyspecialist)
22 t/m 27 Mei 2004 Reisleidster eigen gemaakte reis Helsinki t.w.v. € 10.000 i.o.v. TIO
Mei 2003 Hockeytrainer voor gehandicapten kinderen in Laren
December 2002 Woonbegeleider kindergroep Reinaerde
- September 2003 10 meervoudig gehandicapte kinderen
November 2002 Flexmedewerker Reinaerde
Op verschillende afdelingen, verschillende niveau’s gehandicapten begeleiden en verzorgen
September 2002 Au Pair in Italie op 4 kinderen
Zomer 2002 Wielewaal vrijwilligster
24 uur meervoudig complex gehandicapte volwassenen verzorgen en begeleiden
Mei 2001-Mei 2002 Schoonmaakwerk W&R Registeraccounts Belastingadviseurs Support in Soest
Zomer 2001 Wielewaal vrijwilligster
24 uur meervoudig complex gehandicapte volwassenen verzorgen en begeleiden
1998 Avio Party Service
Sinds 1996 diverse oppasadressen in de buurt gehad.
Over oppaservaring: Over huidige bezigheden zegt zij: Op dit moment ben ik zelfstandig aan het afstuderen aan de Hogeschool TIO te Utrecht (toeristisch management). Dit betreft het uitvoeren van een algemeen verkennend marktonderzoek ten behoeve van de haalbaarheidsstudie voor het opzetten van een eigen jongerenreis, - vakantieorganisatie voor meervoudig (complex) gehandicapte kinderen.
Omdat ik nu weer wat meer tijd heb gekregen, zou ik graag weer wat uurtjes willen werken. Het liefste zou ik dit met meervoudig gehandicapte kinderen doen, echter zijn de uren vaak fulltime contracten van 36 of 40 uur en is het aantal uren dat ik beschikbaar heb buiten mijn onderzoek beperkter. Behalve meervoudig gehandicapte kinderen, spreken baby's, peuters, kleuters en de wat jongere bassisschoolkinderen mij zeer aan. Tevens ben ik oproepkracht als groepsleider bij Stichting Omega (voor meervoudig gehandicapte kinderen) in Amsterdam.
Zoals mijn vorm van afstuderen (zelfstandig ipv in opdracht) al aangeeft, ben ik zeer ondernemend, durf ik mijn verantwoordelijkheden te nemen en dit (en meer) is terug te zien in mijn manier van werken.
En over beschikbaarheid, zegt zij: Dit hangt oa af van hoe snel het afstuderen gaat (het afstuderen betreft minimaal 24 weken aaneengesloten) en wat mijn plannen daarna zijn. Daar heb ik op dit moment nog geen definitief beeld van.
Eventuele start- en einddatum van de werkzaamheden: Over motivatie dit werk te doen zegt zij: Vanwege een meervoudig complex gehandicapt zusje heel erg veel in de zorg gedaan en dit altijd met veel plezier en liefde gedaan. In vaste dienst bij Stichting Reinaarde, te Den Dolder, als full-time medewerker op de woon/zorggroep met 10 meervoudig gehandicapte kinderen (zeer laag niveau) gewerkt. Gedurende deze periode heb ik de kans gekregen om veel cursussen m.b.t. (gehandicapte) kinderen te volgen. Als hobby heb ik zeer veel verschillende boeken over kinderen en opvoeding gelezen, mede om samen met mijn moeder voor mijn zusje te zorgen. Daarnaast ook nog divers vrijwilligerswerk verricht in de zorg en dus veel ervaring. Tevens (goede) referenties opvraagbaar bij (ex)oppasgezinnen.
Aanvullende informatie:Mijn voorkeur gaat uit naar samenwerking op basis van: geen voorkeur
Het aantal kinderen dat ik kan opvangen is: Ik wil dit graag in overleg afspreken!
Over geven van bijlessen: Over het geven van muziek- of zangles: Over het doen van een klus: Ik wil vrijwilligerswerk doen voor/met:
Wilt u contact leggen met kandidaat 51651 ?
Onthoud het inschrijfnummer en klik om in te schrijven!
|
U kunt de kandidaat aan de hand van het inschrijfnummer na inschrijving terugvinden.
|