Graag stellen wij Kandidaat 119790 aan u voor!Inschrijfnummer kandidaat : 119790Laatste datum profiel update: : 23-03-2012Screening kandidaat: : CV GecheckedStatus beschikbaarheid: : Verouderd










| Woonplaats : Almere-stad |
| Werkgebied  : NvT: Ik werk vanuit huis of kantoor |
| Zolang mijn reisafstand met het openbaar vervoer te doen is. Dan ben ik beschikbaar. Dit hoeft niet beperkt te blijven aan Almere. . |
Kandidaat 119790 is een vrouw van 23 jaar. Zij is thuiswonend.
Deze kandidaat staat ingeschreven met de functie(s): - Vaste avondoppas
- Huishoudelijke hulp
- Was en Strijkhulp
- Boodschappen hulp
- Noodoppas
- Activiteiten begeleider
- Gezelschapsdame
- Persoonlijke verzorging
- Flexibele oppas
- Hulp bij koken
- Glazenwasser
- Incidentele avondoppas
- Vakantie of weekendoppas
- Evenementen oppas
- Catering hulp
- Oppas aan huis (hele dag of NSO)
- Au pair (inwonende oppas)
- 24 uurs oppas
- Gastouder aan huis (hele dag of NSO)
- Gastoudergezin (in woning oppas)
- Gastgezin (in woning oppas)
Opgegeven uurtarief van deze kandidaat: 10-13 euro
Zij zegt over zichzelf:Over de gezinssituatie: Ik heb geen kinderen. NVT
Mijn taalvaardigheid: Mijn Nederlands is uitstekend! Andere talen die ik spreek, zijn: Engels
Arabisch
matig Frans
De diensten die ik aanbied zijn: Wat betreft huishoudelijk werk: Ik ben bereid alle voorkomende werkzaamheden te verrichten Ik ben erg flexibel. Als er iets onverwachts mijn pad op komt en het betreft mijn werk dan steek ik daar mijn mouwen bij op!
Extra services en diensten die ik kan aanbieden: En zegt over haar opleiding en werkervaring:Behaalde diploma s: Administratief medewerker
Helpende
Heden (medewerker maatschappelijk zorg)
Werkervaring: Werk:
Expo kassamedewerker (Utrecht)
Slagerij C1000 (Den Bosch)
Magazijnwerk (vakantiewerk) (Den Bosch)
Swirl's kassamedewerker (bijbaan) (Den Bosch)
Bakkerij (bijbaan) (Almere-stad)
Oppassen (avondopas +weekenden) (Almere-haven)
Huishoudelijk hulp (stofzuigen, ramen lappen, dweilen, afstoffen) (weekendbaan) (Almere-stad)
Jamin kassamedewerkster (Den Bosch)
Stage's:
Basisschool de Kameleon (bibliotheek juf/administratief) (Den Bosch)
Voor Anker (dementerende ouderen/helpende) (Huizen)
2 Contact (callcenter) (Den Bosch)
Triade (werken met divers uiteenlopende verstandelijk beperkte)
Heden: Traxtio (maatschappelijke problemen wat betreft opvoeding etc)
Vrijwilligerswerk: (triade) uitgaan naar een gehandicapten kroeg met een specifiek client.
Over oppaservaring: Ik ben flexibel, behulpzaam, geduldig en secuur.
Mijn laatste oppasadres is door een verhuizing helaas opgehouden.
Ik heb mogen genieten van 2 jongens, 7 en 10 jaar oud en een klein meisje van anderhalf jaar.
Mij voorkeur voor 1 of meerdere kinderen is niet van belang. Zolang het maar klikt, en het goed voelt.
Ik heb me altijd aangepast op de situatie. Dit betekent dat ik wel vaste dagen had maar als dit de oppasadres niet uitkwam dan werd het gewoon verschoven. Zo ging dat ook als mijn oppasadres plotseling wel mijn hulp nodig had, dan stond ik klaar om te helpen.
Maar per week heb ik wel 3 of 4 avonden + weekend gelopen.
Ik heb ruime ervaring met babies. Ik heb daarvan ook een referentie.
Over huidige bezigheden zegt zij: Ik ben een leergierig student, ik volg de opleiding medewerker maatschappelijk zorg op een versneld traject 3/4.
En over beschikbaarheid, zegt zij: Ik ben voor langere tijd beschikbaar. Ik kan elk avond behalve op een donderdagavond. Het weekend ben ik de gehele dag beschikbaar.
Eventuele start- en einddatum van de werkzaamheden: 2012 ben ik beschikbaar.
Over motivatie dit werk te doen zegt zij: De reden waarom ik opzoek ben naar een oppasbaantje is omdat ik me graag bezig houd met jonge kinderen. Het is
Aanvullende informatie:Mijn voorkeur gaat uit naar samenwerking op basis van: geen voorkeur Dit verschilt per situatie. Ik bespreek dit liever op het moment. Wat voor beide partijen mogelijk is.
Ik heb ervaring met de zorg voor ouderen opgedaan via/door: Ja, ik heb lichte huishoudelijke taken verricht bij een oudere vrouw thuis. Ook zo heb ik stage gelopen bij dementerende ouderen en verstandelijk beperkte.
Ik kook het liefst: Het aantal kinderen dat ik kan opvangen is: 2-3 kinderen.
Over geven van bijlessen: Over het geven van muziek- of zangles: Over het doen van een klus: Ik wil vrijwilligerswerk doen voor/met:
Wilt u contact leggen met kandidaat 119790 ?
Onthoud het inschrijfnummer en klik om in te schrijven!
|
U kunt de kandidaat aan de hand van het inschrijfnummer na inschrijving terugvinden.
|