Vind je het leuk om te schrijven? Wil je jouw ervaring delen met de lezers van onze site? Stuur dan een door jouzelf geschreven artikel met foto en motivatie op naar
Dossier Op naar een goede sfeer in huis! Door: Paula Ingelse
Je hoeft geen problemen te hebben in de opvoeding om naar een workshop of cursus te komen. Maar wel kun je vragen hebben of gewoon eens ideen op willen doen. Want het is niet altijd makkelijk om effectief met je kinderen te praten, of te zorgen dat de boodschap aankomt. De workshop Effectief communiceren met kinderen, helpt echt!
En waarschijnlijk loop je ook wel eens te tobben of je het wel goed doet? Of doet zoals je het bedacht had dat je het wilde doen… Daarom is het zo leuk om zes avonden achter elkaar met andere ouders om te tafel te zitten en samen met een goede trainer een methode te krijgen die je direkt in de praktijk kunt brengen. Wie wil dat nu niet? Kom daarom naar de 6-delige cursus ‘Effectieve communicatie met kinderen' bij Regeltante. In plaats van 'houd op met je gezeur!' en 'Je bent zo vervelend' naar een prettige en effectieve communicatie waarbij je leuke gesprekken met je kinderen krijgt, ze beter naar je luisteren en je ze nog beter leert kennen! De start is op 8 april, daarna 15 en 22 april. Na de meivakantie gaan we verder op 13, 20 en 27 mei. De cursus is op de Koninginnelaan 38 in Soest op het kantoor van Regeltante. Heel graag tot dan!