Vraag aanbod vacatures: oppas, oppas aan huis, gob, etc.
Helppagina Regeltante
Contactpagina RegeltanteInschrijven nieuwsbrief
Wat zeggen klanten?
"Bedankt voor de service, het beviel me zeer goed. Met vriendelijke groet,
A. v.d. B."
Workshopagenda
- Vrouwenwoensdag
- Lof
- Liefdevolle Leiding
- IK Organiseer
- en meer...
 
Betaal op deze site met:
 
 
of eenmalige incasso!
Onze banner op uw site?
 
 

Leveringsvoorwaarden
 
Hieronder zijn de leveringsvoorwaarden te lezen van
  • Zoekopdrachten
  • Speciale of spoed opdrachten
Zoekopdrachten

Regeltante biedt aan partijen de mogelijkheid om met elkaar in contact te komen door bemiddeling van Regeltante met als doel dat partijen met elkaar een overeenkomst aangaan. De kandidaten die door Regeltante zijn gescreend zijn niet in dienst van Regeltante en er is ook geen sprake van een gezagsverhouding.

Artikel 1: Definities

In deze leveringsvoorwaarden wordt verstaan onder:
  • Regeltante BV: een landelijk bemiddelingsbureau voor huispersoneel
  • Klant: diegene die bij Regeltante het verzoek indient om voor hem/haar te laten bemiddelen voor levering huispersoneel in de breedste zin van het woord.
  • Kandidaat: diegene, die via bemiddeling van Regeltante aanbod doet om overeenkomst aan te gaan met klant voor het verrichten van enkele diensten, in de breedste zin van het woord.
  • Overeenkomst: dit is de overeenkomst tussen de klant en kandidaat. Uitdrukkelijk wordt hierbij gesteld dat Regeltante geen partij is bij deze overeenkomst.
  • Matching: een koppeling tussen klant en kandidaat, zoals die door diensten van Regeltante tot stand is gekomen.
Artikel 2: Toepasselijkheid

Deze leveringsvoorwaarden zijn onlosmakelijk verbonden met alle andere overeenkomsten en aanbiedingen die via de bemiddeling van Regeltante totstand zijn gekomen, tenzij van deze voorwaarden uitdrukkelijk en schriftelijk door partijen is afgeweken.

Artikel 3: Klanten
  1. Klanten kunnen zich inschrijven door het inschrijfformulier op de website volledig in te vullen. Zij kiezen het service pakket passend bij de situatie van de klant en maken een keus uit de aangeboden functies. Afhankelijk van het gekozen pakket kunnen 1 of meer functies aan het zoekprofiel worden gekoppeld.
  2. Als de klant direct de verschuldigde kosten online betaalt en deze op de rekening van Regeltante zijn bijgeschreven, kan de zoekopdracht direct van start gaan. De klant kan hierdoor gebruik maken van alle mogelijkheden die Regeltante haar klanten biedt.
  3. De geldigheidsduur van de zoekopdracht is 1 tot maximaal 4 maanden afhankelijk van het gekozen service pakket en wordt op de website vermeld.
  4. De klant krijgt zelf de mogelijkheid om op grond van een toegewezen persoonlijke link of inloggegevens kandidaten te selecteren via “Mijn Regeltante”.
  5. De klant kan geschikte kandidaten in “Mijn contacten” plaatsen en vervolgens zelf in contact treden met de kandidaat.
  6. De klant kan onbeperkt contact gegevens opvragen van de kandidaten.
  7. Bij het opvragen van contactgegevens en afwijzing van de kandidaat zijn klanten verplicht om feedback te geven. Alleen Regeltante kan de feedback van klanten inzien.
  8. Wanneer een kandidaat 3 keer een negatieve feedback krijgt kan Regeltante deze kandidaat uit haar database verwijderen.
Artikel 4: Kandidaten
  1. Kandidaten kunnen zich via het inschrijfformulier op de website inschrijven voor bemiddeling.
  2. Onvolledige of onjuist verstrekte inschrijvingen worden niet in behandeling genomen. Tevens houdt Regeltante zich het recht voor om kandidaten te weigeren die in het verleden door Regeltante uit het bestand zijn verwijderd.
  3. Kandidaten gaan akkoord met een telefonische screening door Regeltante.
  4. Kandidaten zijn geen inschrijfbedrag verplicht.
  5. De kandidaat kan zich door middel van een profiel op de website presenteren. De kandidaat kan zelf ook klanten benaderen die zijn/haar voorkeur hebben om voor te werken.
  6. De kandidaat verplicht zich jegens de klant de gemaakte afspraken na te komen.
  7. Kandidaten dienen zelf de inkomsten op te geven bij de belastingdienst ten behoeve van aangifte over het jaarinkomen.
Artikel 5: Verplichtingen Regeltante
  1. Alle kandidaten die via de database van Regeltante zijn voorgesteld zijn door Regeltante gescreend.
  2. Regeltante neemt, afhankelijk van het door de klant gekozen pakket, de wensen en eisen met de klant door en informeert klanten over de mogelijkheden.
  3. Regeltante biedt kandidaten en klanten een zo optimale kwaliteit van informatie aan.
  4. Regeltante biedt haar klanten en kandidaten onbeperkte toegang tot haar database en biedt ze de mogelijkheid om deel te nemen aan haar platform alsmede gebruik te maken van workshops.
  5. Regeltante biedt in overleg haar klanten de mogelijkheid tot het plaatsen van advertenties via haar site.
  6. Hoewel Regeltante geen partij is bij de contacten en afspraken tussen de klant en de kandidaat zal Regeltante wel proberen zich in te leven in beide partijen en trachten te bemiddelen mocht er zich onverhoopt een probleem voordoen.
Artikel 6: Aansprakelijkheid
  1. Hoewel Regeltante alles in het werk stelt om een zo hoog mogelijk niveau van haar organisatie te garanderen, kan zij geen verantwoordelijkheid accepteren voor de geselecteerde kandidaten ten aanzien van de uiteindelijke kwaliteit van hun werkzaamheden.
  2. Regeltante is aansprakelijk voorzover uit de wet of de overeenkomst voortvloeit.
  3. Regeltante kan er niet voor aansprakelijk worden gehouden wanneer een kandidaat een afspraak niet is nagekomen met een klant.
  4. Regeltante is niet verplicht tot vergoeding van enige schade die voorkomt uit overmacht. Onder overmacht wordt verstaan iedere niet voorzienbare omstandigheid tengevolge waarvan de uitvoering van de overeenkomst kan worden vertraagd of verhinderd voor zover deze is ontstaan door overmacht.
  5. Regeltante biedt haar diensten aan door internet. Als de klant en de kandidaat door technische storingen of andere omstandigheden niet gebruik kunnen maken van de internetverbindingen en als er hierdoor niet gezocht kan worden, kan Regeltante hiervoor niet aansprakelijk gehouden worden, tenzij de storing aan opzet van Regeltante te wijten is.
Artikel 7: Opzegging
  1. De zoekopdracht wordt aangegaan voor een afgesproken tijdsperiode afhankelijk van het gekozen pakket
  2. Opzegging binnen deze termijn leidt niet tot restitutie van het door klant betaalde bedrag.
  3. Regeltante kan klanten en kandidaten uitschrijven, wanneer blijkt dat zij onjuiste gegevens hebben verstrekt.
  4. Regeltante kan kandidaten uitschrijven wanneer zij twee keer niet zijn verschenen op een afspraak met de potentiële klant of wanneer zij 3 keer slechte feedback hebben gekregen.
  5. De zoekopdracht eindigt van rechtswege bij het overlijden van de klant.
Artikel 8: Annulering zoekopdracht
  1. Na de inschrijfdatum op de website heeft de klant het recht om tot uiterlijk 7 dagen hierna de zoekopdracht te annuleren. Alleen in het geval dat binnen deze termijn de klant niet heeft gezocht naar kandidaten op de website kan de klant het inschrijfbedrag terugkrijgen. Annuleren dient schriftelijk te geschieden. Administratiekosten worden nooit gerestitueerd.
  2. Na deze termijn van 7 dagen is annulering niet meer mogelijk of althans is opzegging wel mogelijk zonder dat restitutie plaatsvindt.
Artikel 9: Klachten
  1. Klachten over de zoekopdracht kunnen ingediend worden uiterlijk veertien dagen na ontstaan van de gebeurtenis waaruit de klacht is ontstaan.
  2. Bij het indienen na deze bovengenoemde termijn behoudt Regeltante zich het recht voor zich niet ontvankelijk te verklaren voor behandeling van de klacht.
Artikel 10: Algemeen
  1. De leveringsvoorwaarden zoals thans zijn opgenomen zijn toepasselijk op alle overeenkomsten aangegaan door Regeltante BV.
  2. In onderling overleg kunnen partijen afwijken van hetgeen bepaald is in de leveringsvoorwaarden. Beide partijen dienen uitdrukkelijk akkoord te zijn met een wijziging en de wijziging dient schriftelijk genoteerd te zijn.
  3. In die gevallen waarin de leveringsvoorwaarden niet voorzien, zullen partijen een oplossing dienen te zoeken, getoetst aan eisen redelijkheid en billijkheid.
Artikel 11: Toepasselijk Recht

Op de overeenkomsten tussen Regeltante en derden en deze leveringsvoorwaarden is Nederlands recht toepasselijk. Alle eventuele geschillen dienen voorgelegd te worden aan de daartoe bevoegde rechter in Amersfoort.
 
Publicatiedatum: 30 juni 2009
 

 

Advertenties

(uw advertentie hier?)


€9,95
 
€22,50
 
 

disclaimer  |   leveringsvoorwaarden  |   privacy beleid  |   contact  |   sitemap  |   adverteren